BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emirhan - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde Emirhan ile tanıştık. Emirhan lösemi (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde yatan miniklerimizden. Emirhan'ın yanında oyuncakları vardı. Jenga oynadık. Jengadan sonra elişi kağıtlarından origami yaptık. Yaptığımız kuş ve köpeği çok beğendi ve odasına asmak istediğini söyledi. Elişi yaparken çok eğlendik. Emirhan bize büyüyünce doktor veya futbolcu olmak istediğinden bahsetti. Okula gidemediği için okumayı unuttuğunu söyledi. Nasrettin Hoca kitabından hikaye okuduk, gayet güzel okudu miniğimiz. Sonra abi ve kardeşlerinden bahsetti. Bir dahaki buluşmamızda örümcek adam maskesi yapmaya sözleştik ve yanından ayrıldık.

Sevgili Emirhan'ın bir dileği var.  Emirhan 8 yaşında. Robotlara ilgisi büyük ve yürüyen, konuşabilen, uzaktan kumandalı bir robot istiyor. Siz de bu dileği gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Hediyenin geldiğini öğrenince büyük mutlulukla Emirhan'ın yanına gittik. Odaya girdiğimizde gözleri parıldadı. Annesine haber verdiğimizden o da sabahtan beri bizi beklediğini söyledi. Hemen robotun kutusunu açtık ve pillerini takmaya koyulduk. Yanımızda tornavida olmadığından çatalla açtığımız vidalar bizi zorlasa da sonunda robotun konuşup dans etmeye başlamasıyla çok mutlu oldu. Dileğini alırken internetten istediği robotu göstermişti.  Biz de ona aynısının gelmeyebileceğini söylemiştik ama robotu görünce sevinçle "Istediğimin aynısı gelmiş" dedi. O robotuyla oynarken bir daha görüşmek üzere yanından ayrıldık.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: