BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emir Batın - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Güneşli bir Ankara gününde yeni miniklerimizle tanışmak ve onların mutluluklarına sebep olabilmek adına servise doğru yol alıyoruz. :) Servise girince dünyalar tatlısı Emir'i görüyoruz ve hemen tanışmak için yanına gidiyoruz. Emir 5 yaşında, diabetes mellitus(şeker hastalığı) tanısı ile servisimizde. Tanıştıktan sonra birlikte oyunlar oynuyor, sohbet ediyoruz. Bize ayrılan vaktin sonuna geldiğimizde ise bize bir dileğini söylemesini istiyoruz, minik dostumuz mahcup bir edayla uzaktan kumandalı bir helikopter istediğini söylüyor. :) Siz de Emir'in bu dileğini gerçekleştirerek yüzündeki gülümsemeye  sebep olmak ister misiniz? :)

Hediyesini vermek için büyük bir heyecanla bekliyoruz Emir Batın'ı. O da bütün sevimliliğiyle birlikte geliyor yanımıza. Biraz tatlı tatlı muhabbet ettikten sonra miniğimizi daha fazla bekletmiyoruz. Heyecanı gözlerinden okunan Emir'e helikopterini teslim ediyoruz. Onu böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: