BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eda - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Güneşli ve güzel bir Ankara gününde servise çocuklarımızı  görmeye gidiyoruz. Eda ile tanışıyoruz. Eda 12 yaşında ve böbrek yetmezliği tanısı ile hastanemizde kalıyor. Birbirimize hemen ısınıp başlıyoruz sohbet etmeye. Eda bize dinlediği müziklerden ve izlediği dizilerden bahsediyor, en son bölümde neler olmuş anlatıyor bize. :) Hobilerinden de bahsediyor tabi  kitap okumayı çok seviyormuş,  hem de en sevdiği kitap Küçük Prens' miş. :) Bisiklet sürmeyi çok seviyormuş tatlı miniğimiz. Eda ve ailesi projemizden haberdar değillermiş, anlattığımızda çok seviniyor, yaptığımız iş için bizi tebrik ediyorlar. :) Servisten ayrılmamıza yakın Eda'ya heyecanla beklediği sorumuzu, bizden ne dilediğini, soruyoruz  ve  yeşil  bir bisiklet  istediğini bunun onu çok mutlu edeceğini öğreniyoruz. Eda bizlere ve dileğini gerçekleştirecek olan sizlere şimdiden çok teşekkür ediyor. Siz de Eda'nın dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Miniğimize bisikletini teslim ettiğimizde mutluluktan havalara uçtu. Hemen hastaneden çıkıp bisikletini sürmek için sabırsızlındığını söyledi. :) Eda'nın dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: