BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beyzagül - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Ziyaret için 10. kata çıktığımızda miniğimizin dileğini alacağımız için çok heyecanlıydık. Oyun odasında gözlerimiz hemen minik Beyza'mızı aradı. O da bizleri: abla abla abla diye tatlı mı tatlı sesiyle karşıladı. Hemen gidip yanına oturduk, çünkü tatlı prensesimizle bir an önce tanışmalıydık. Beyzagül 3 yaşında ve Meningomyelosel (sırtta içinde omurilik zarları ve sinir dokusunun olduğu bir kese bulunması durumu) teşhisi ile hastanemizde tedavi görmekte. Çok sevimli  uslu mu uslu prensesimiz pembe rengi çok seviyor. Evinde, parklarda akülü arabası ile gezintiler yapmak istiyor. Beyzagül'ün bizden dileği pembe renkli, uzaktan kumandalı, akülü bir araba oluyor.(çocuğumuz arabanın içine oturacak ve velisi uzaktan kumanda ile akülü arabayı yönetecek) Miniğimizin dileğini gerçekleştirmek, yüzünde bir gülümseme olmak ister misiniz? :)

Bugün güzel Beyzagül'ümüzün hediyesinin geldiğini öğrendiğimizde bizden mutlusu yoktu. :) Beyzagül 'ümüz artık evinde rahat rahat arabası ile gezebilecek. :) Miniğimizi, ailesini ve bizleri çok çok mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: