BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Belirtilmemiş - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Yoğun bir günün ardından minik dostlarımızı mutlu etmek için büyük bir heyecanla servise koşuyoruz. 10 yaşında, hastanemizde yatan bir dostumuzla tanışıyoruz. Yanımızda götürdüğümüz hediyeleri görünce çok seviniyor. Hemen oyunlar oynamaya başlıyoruz. Beraber kızma birader oynuyoruz. Oyun sırasında sohbet de ediyoruz. Büyük bir rekabetin ardından kazanan miniğimiz oluyor. Oyun sırasında verdiği tepkilerle yüzümüzde gülücükler açtırıyor. :) O kadar tatlı ve konuşkan ki yanındayken zaman nasıl geçiyor anlamıyoruz. Minik dostumuzun yanından ayrılırken dileğini soruyoruz. Biraz düşündükten sonra bizden akülü araba istediğini söylüyor. Siz de minik dostumuzun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Minik dostumuz hediyesine kavuştu. Hediyesini görünce gerçekten çok mutlu oldu. :) Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: