BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bektaş - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Sendromsuz bir pazartesiye pediatri servisinde başladık. Odasında dinlenirken bulduk minik Bektaş'ımızı. Başta çekingen yaklaşsa da elimizdeki boyama kitabı ve kalemlerini görünce yelkenleri suya indirdi yakışıklımız. Sayfaların arasından görkemli bir aslanı seçerek hevesle başladı boyamaya. Annesinden Bektaş’ın Epilepsi hastası olduğunu ve bir süredir hastanemizde kaldığını öğrendik. Muhabbetimiz sırasında on yaşında olduğunu ve büyüyünce polis olmayı istediğini söyledi miniğimiz. Daha sonrasında ise masmavi bir aslanın Bektaş’ın hayal dünyasından çıkıp boyama kitabından bizlere baktığını fark ettik. Son olarak dileğini sorduğumuzda ise kırmızı uzaktan kumandalı bir araba istedi bizden yakışıklımız. Siz de Bektaş'ın bu hayalini gerçekleştirip miniğimizin gülen yüzü olmak ister misiniz?

Kırmızı arabasına kavuşan minik Bektaş’ımızın mutluluğu gözlerinden okunuyor. Mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: