BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bahattin - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gazi Logo

Detaylar:

Yanımıza miniklerimizi sevindirecek küçük hediyelerimizi aldığımız gibi servise gidiyoruz. Bahattin'le tanışıyoruz bugün. 7 yaşındaki miniğimiz Cockayne Sendromu(metabolizma hastalığı) tanısıyla hastanemizde yatıyor. Oyun odasına gidiyoruz ve beraber oynamaya, oynadıkça eğlenmeye başlıyoruz. Çok hareketli bir miniğimiz Bahattin, yerinde duramıyor. :) Oyunlardan yorulup biraz da oyun hamurlarıyla oynamak için oturunca Bahattin'le sohbet etmeye başlıyoruz. Askerleri çok sevmesinden ablasıyla oynadığı oyunlara kadar bir çok şeyden bahsediyor. Anlattıklarından anlıyoruz ki en çok arabaları seviyor. Ayrılma vakti yaklaşınca dileğini soruyoruz ve gözleri ışıldıyor hemen. Mavi bir akülü araba istediğini söylüyor bize. Siz de miniğimize bir akülü araba hediye ederek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Bugün Bahattin'in akülü arabasını teslim ettik. Yüzündeki gülümsemeden de anlaşıldığı gibi çok mutlu oldu miniğimiz. Bu güzel gülüşüne sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: