BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Azra - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gazi Logo

Detaylar:

Bahar yavaş yavaş Ankara’ya da gelirken heyecanla servise ziyarete gidiyoruz. Bu ziyaretimizde bizi serviste Azra adında, 10 yaşında çok şeker bir prenses karşılıyor. Azra, osteosarkom (bir çeşit kemik kanseri) tanısıyla hastanemizde kalıyor. Azra ile sohbet ederken büyüyünce mimar olmak istediğini öğreniyoruz. Harika bir mimar olacağına eminiz. Origami ve resim yaparken onu izliyor ve yeteneğine hayran kalıyoruz. Minik dostumuza hayatta en sevdiği şeyi soruyoruz, biraz düşünüp her şeyi çok sevdiğini söylüyor. :) Dileğini sorduğumuzda bizden 3 katlı 7 odalı pembe bir Barbie rüya evi istiyor. Umarız bir an önce hediyesine kavuşur. Azra'nın dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :) 

Azra'mıza hediyesini teslim ettik, hediyesini görünce gözlerinin içi parladı. :) Annesi dün gece heyecandan uyuyamadığını ve hatta ilk kez hastaneye bu kadar mutlu geldiğini söyledi. :) Dileğini gerçekleştirerek ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: