BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşe - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

  • Adı: Ayşe
  • Tanışma Tarihi: 04.03.2019
  • Fakülte: Gazi Tıp Fakültesi
  • Dilek: Üzerinde (Kore müzik grubu olan)BTS grubu üyelerinin fotoğrafının olduğu t-shirt
  • Durum: Teslim Edildi
  • Tanı: T-ALL
Bugün Gazi Üniversitesi Hastane'sinde, onkoloji servisinde  güzeller güzeli, 13 yaşında bir minik prensesimizle tanıştık. O kadar çok sıkılmıştı ki bizi gördüğünde hemen gözleri merak ve heyecanla parladı. Miniğimizle birlikte önce birbirimizi tanımaya başladık. Kendisi 7. sınıfa gidiyor ve kitap okumayı çok seviyormuş, özellikle de macera kitaplarını çok sevdiğini anlattı. Biraz ortamın havasını değiştirmek için şarkı açtığımızda kendisinin Kore gruplarını ve şarkılarını çok sevdiğini öğrendik. Hem müzik dinledik hem de birlikte Scrabble oynadık. Miniğimiz bu oyunda çok iyiydi ve tabii ki de kazanan o oldu. Prensesimiz büyüyünce doktor olmak istediğini hatta genel cerrah olmak istediğini bizimle paylaştı. Biz o güzel gözlerindeki parıltıyı hayranlıkla izlerken hayalinin Gazi Üniversitesi'nde tıp okumak olduğunu da ekledi. Ziyaretimizin sonlarına doğru miniğimize dileğini sorduğumuzda bize cevabı “üzerinde BTS üyelerinin olduğu tişört” oldu. Bu tatlı prensesimizi mutlu etmek, gözlerindeki parıltıyı daha da artırmak ve dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?


Bugün meleğimize dileğini götürmeye gittik. O kadar heyecanlıydık ki koşa koşa gittik desek yalan olmaz. Güzel prensesimiz dileğini görünce o kadar mutlu oldu ki birlikte fotoğraf çekildik, BTS grubunun şarkılarını dinleyip dans ettik. Gönüllümüzün ona yolladığı küçük notu da heyecan ve mutlulukla okudu meleğimiz. Güzeller güzeli miniğimizin yüzündeki bu tarifsiz mutluluğa sebep olduğu için gönüllümüze çok teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın.❤️

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: