BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdullahi Hassan - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün hangi meleklerle oynayacağız merakıyla çıktığımız serviste Abdullah ile tanışıyoruz. 5 yaşındaki Abdullah'a Rabdomyosarkom (kötü huylu tümör) tanısı konulmuş. Abdullah bizi büyük bir sevgiyle karşılıyor. Onun için getirdiğimiz boya kitabını boyamak için heyecanlanıyor ve çabucak başlamak istiyor. Uçakları ve arabaları çok seven miniğimizin boyamak için ilk tercihi de tabi ki bunlar oluyor. Dünya dili ilan ettiğimiz oyun ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamazken ayrılık vakti geliyor. Ayrılırken bize öpücükler atan dostumuzun bizden dileği kırmızı akülü araba. Siz de dileğini gerçekleştirerek minik Abdullah'ımızın gülüşlerine ortak olmak ister misiniz? :) 

Bugün Abdullah’a hediyesini vermek üzere servise çıktık. Gördüğü ilk anda binip bir daha inmek istemedi miniğimiz. Ne kadar mutlu olduğu gözlerinden okunuyordu. Onu bu denli mutlu eden gönüllümüze Leyla'dan Sonra ailesi olarak teşekkür ediyoruz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: