BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün yeni bir çocuğumuzla tanıştık. Kendisi 3 yaşında dünyalar tatlısı bir minik. Odaya girdiğimizde çok heyecanlandı, gözlerindeki ışıltıyı görünce çok mutlu olduk. Onunla beraber puzzle yaptık, çok sevdiği Kukuli vardı o puzzleda. Köpek dostlarını da çok seviyormuş, “hav hav” diyordu onlara. Biraz resim çizdik, özellikle Kukuli'yi. Ne dilediğini sorduk ve daha sonra uykusu geldiği için vedalaştık. Büyüyünce asker olmak istediğini ve akülü askeri araba istediğini öğrendik. Üniformaları çok hoşuna gidiyormuş. Asker arabalarına binip tur atmayı da çok seviyormuş. Kendisi daha 3 yaşında olmasına rağmen keşfedilmeyi bekleyen kocaman bir dünya bizim için. Bu sevimli miniğimizin dileğini gerçekleştirip neşesine ortak olmaya var mısınız? 

Miniğimizi ilk gördüğümüzde gözlerindeki ışık yüreğimizin en derinlerine işlemişti. Hediyesini teslim ettiğimizdeyse o gözlerindeki ışığa yüzündeki gülümseme de eklendi. Etrafına sıcacık gülücükler saçıyordu. Arabasına bindiğinde heyecandan hiçbirimizi duymadı, görmedi. Gözleri sadece arabasındaydı miniğimizin. Anahtarı çevirip çalıştırdığında ise kahkaha atmaya başladı . Heyecandan yerinde duramıyordu. Onu bu kadar mutlu görmek bizi daha da mutlu etti. Gözlerinin içi hep böyle gülsün. Dileğini gerçekleştirerek miniğimizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. İyilikle kalın:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: