BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

- - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün onkoloji kliniğine ziyaretimiz sırasında güzel gözlü, 9 yaşında bir miniğimiz ile tanıştık. Odaya girer girmez bizi görünce çok mutlu oldu. Birlikte çok güzel vakit geçirdik. Kağıtlarla çeşitli süslemeler yaparak sohbet ettik. Sohbet ederken miniğimizin kırmızı rengini çok mu çok sevdiğini öğrendik. Keyifli sohbetimizin ardından dileğini sorduğumuzda bizden dileği "uzaktan kumanda ile yönetilebilen kırmızı bir akülü araba" oldu. Miniğimizin bu dileğini hayal ederken bile gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. Onun bu güzel dileğini gerçekleştirmek, gözlerinde bir gülümseme olmak ister misiniz? :)

Bugün güzel gözlü miniğimiz hayallerini süsleyen akülü arabasına kavuştu. :) Ailesinden hediyesini çok sevdiğini ve çok mutlu olduğunu öğrendik. Miniğimizi böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: