BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1
1

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin nefroloji servisinde dünyalar tatlısı Zeynep’le tanışıyoruz. 8 yaşındaki Zeynep  Sistemik Lupus Eritematozus (Bir çeşit bağışıklık sistemi hastalığı) tanısıyla hastanemizde misafir ediliyor. Bizi görünce çok sevinen Zeynep'imizle, sevdiği çizgi film karakterinden olan Niloya'nın hafıza oyununu oynamaya başlıyoruz. Daha önce bu oyunu evde kardeşleriyle oynayan miniğimiz bize oyunda tüm marifetlerini sergiliyor. Bütün resimleri eşleştirerek oyunu galip bitiriyor. :) Bizi enerjisiyle kendine hayran bırakan Zeynep’in ileride doktor olmak istediğini öğreniyoruz. Miniğimize dileğini sorduğumuzda gardıroplu Barbie bebek istediğini söylüyor. Siz de dünyalar tatlısı Zeynep’imizin dileğini gerçekleştirerek mutluluğunda pay sahibi olmak ister misiniz?

Zeynep’in kontroller için hastaneye geldiği haberini aldıktan sonra hediyesini teslim etmek için hemen yanına gittik. Bizi gülücüklerle karşılayan Zeynep’e hediyesini verdik. Hediyesini gördüğünde çok mutlu oldu. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: