BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tekmile İrem - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün Nefroloji servisi ziyaretimizde güzeller güzeli Tekmile İrem ile tanıştık. İrem 14 yaşında ve Sistemik Lupus Eritematozus (bağışıklık sistemini etkileyen otoimmün bir hastalık) sebebiyle hastanemizde bulunuyor.

Odaya girdiğimizde vakit kaybetmeden İrem ile konuşmaya başladık. Zaman ilerledikçe sohbetimiz çok keyifli hale geldi. Sohbetimize devam ederken bir yandan da Jenga oynamaya karar verdik. Renkli gözleri, güzel gülümsemesi ve yeteneği ile bizleri büyüleyen İrem'in ileride bizler gibi doktor olmak istediğini öğrendik. Bu güzel hedefi için çok çalıştığını ve derslerinin de iyi olduğunu söyledi. İleride çok başarılı bir doktor olacağından hiç şüphemiz yok. :) Ziyaret sonunda çok mutlu olduğumuzu söylediğimizde "Asıl ben mutlu oldum çok teşekkür ederim." demesi bizim mutluluğumuzu kat kat artırdı.

İrem'e dileğini sorduğumuzda ise paten kullanmayı çok istediğini ve dileğinin siyah renkte bir paten olduğunu söyledi. İrem'in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Bugün kontrole gelen güzel kızımız İrem'i ziyarete gittik. Muayene sırasını bekleyen İrem bizi görünce mutlu oldu. Karnesini sorduğumuzda da derslerinin çok iyi olduğunu söyledi. Daha sonra hediyesini verdiğimiz İrem'in mutluluğu görülmeye değerdi. O an anladık ki bir insanın yüzünde oluşan tebessümde bir parça payımızın olması dünyanın en güzel hislerindendi. Gönüllümüze bu tebessüm için çok teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: