BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Özgenur - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1
1

Erciyes Logo

Detaylar:

 Bugün nefroloji kliniğinde güzel mi güzel prensesimiz Özge ile tanıştık. 11 yaşında olduğunu öğrendiğimiz Özge ile hem oyunlar oynadık hem de sohbet ettik. Özge’ye ne oynayalım diye sorduğumuzda Jenga oynamayı çok sevdiğini, Jenga oynamak istediğini söyledi. Önce Jenga daha sonra ise hafıza oyunu oynadık. Özge, oynadığımız oyunlarda hepimizi mağlup etmeyi başardı. :) Özge ile olan sıcak sohbetimize hız kesmeden devam ettik. Lunaparkta en çok korku trenine binmeyi sevdiğini söylüyor Özge. Hiç korkmadığını da ekliyor. Yatağının kenarındaki kitapları merak edip sorduğumuzda kitap okumayı ne kadar sevdiğininden bahsetti. Özellikle genç-yetişkin romanları okumaktan zevk aldığını da ekledi. Ders çalışmayı çok sevdiğini belirtmeden de geçmedi yeni dostumuz. Sohbetimiz ilerledikçe bize özellikle fen bilgisi dersine ilgisi olduğundan bahsetti ve büyüyünce doktor olmak istediğini anlattı. En sevdiği rengin mavi olduğunu söyleyen Özge ile en çok "Ben neyim?” oyununu oynarken eğlendik. Minik Özge'mizin müzik dinlemekten çok zevk aldığını ve hayvanları çok sevdiğini de öğrendik. Ziyaretimizin sonuna gelirken, dileğini sorduğumuzda ise sarı saçlı bir bez bebeğin onu çok mutlu edeceğini söyledi. Siz de bu tatlı miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki güzel gülümsemesine katkıda bulunmak ister misiniz? :) 


Bugün Özge'mize hediyesini teslim ettik. Hediyesini görünce çok mutlu oldu. Miniğimizin bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: