BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Orhan - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Onkoloji servisinde dünyalar tatlısı Orhan ile tanışıyoruz. Orhan 5 yaşında ve Burkitt Lenfoma (Bir çeşit lenf kanseri) ile hastanemizde tedavi görüyor. Odaya girdiğimizde bizi kocaman gülümsemesiyle karşılıyor ve hemen oyunlar oynamaya başlıyoruz. Sohbet eşliğinde beraber yapboz ve boyama yapmaya koyuluyoruz. Boyama yaparken en sevdiği rengin mavi olduğunu ve boyama yapmayı çok sevdiğini öğreniyoruz. Sonrasında ise oyun hamurundan kurabiye ve dondurma yapıyoruz.İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda oto galeri sahibi olmak istediğini söylüyor. Orhan’a dileğini sorduğumuzda ise “Kırmızı bir akülü araba” istediğini belirtiyor. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz? :)

Bugün, gelen hediyesini vermek üzere Orhan'ın ailesiyle iletişime geçtik. Tatlı miniğimiz bizi gülümsemesiyle karşıladı. Hediyesini görünce çok mutlu oldu. Orhan'a bu mutluluğu yaşatıp dileğini gerçekleştiren gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: