BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nuray - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1
1

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Nefroloji bölümüne yapmış olduğumuz ziyarette çok güler yüzlü ve bir o kadar zeki prensesimiz Nuray ile tanıştık. 15 yaşındaki prensesimizin Kronik Böbrek Yetmezliği (bir tür böbrek rahatsızlığı) tanısı aldığını öğrendik. Nuray ve oda arkadaşı Beyza ile Jenga oynadık; ve bu sırada hemşire olmak istediğini öğrendik. Bize daha önceki ziyaretlerinde de Jenga oynadıklarını ve çok sevdiğini fakat en çok sevdiği oyunun hafıza kartı oyunu olduğunu söyledi. Daha sonra Leyla'dan Sonra olarak dileklerini gerçekleştirdiğimiz arkadaşlarının fotoğraflarını gösterdik ve onun da bir dileğini gerçekleştirebileceğimizi söyledik. Çok mutlu oldu ve tahmin ettiğimiz gibi kendine ait bir hafıza kartı oyunu istediğini söyledi. Nuray'ın dileğini yerine getirerek güler yüzünü daha da güldürmek ister misiniz? 

Bugün Nuray kontrol için hastanemize geldiğinde hediyesini vermek üzere yanına gittik. Birbirimizi tekrar görmenin sevinciyle konuştuk, sohbet ettik. Hediyesini açtığında çok mutlu oldu ve bize bir dahaki sefere bu oyunlarla beraber oynama sözü verdi. Nuray'ın bu mutluluğuna sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: