BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kübra - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1
1

Erciyes Logo

Detaylar:

Soğuk ve karlı bir öğle vakti, Onkoloji servisinde, güleryüzlü prensesimiz Kübra ile tanıştık. Bu tatlı miniğimiz Akut Lenfoblastik Lösemi (Bir tür kan kanseri) teşhisiyle hastanemizde kalıyor. 7 yaşındaki prensesimizin odasına ilk girdiğimiz andan itibaren yüzünden gülücük hiç eksik olmuyordu. Biz de bu neşeli ortama ayak uydurup onunla oynamaya başladık. Öncelikle oyun hamurundan şekiller yaptık ama hiçbirimiz onun kadar becerikli değildik. Miniğimiz oyun hamurundan çok güzel bir pasta ve yanında mavi bir bardak yapmıştı. Buradan da en sevdiği rengin mavi olduğunu anlamıştık. Sonrasında da boyama yaptık ve bir yandan da kelime oyunu oynadık. İkisinde de gayet yetenekli olduğunu fark ettiğimiz prensesimizin de büyüyünce doktor olmak istediğini öğrendik. Yanından ayrılmaya yakın, dileğini sorduğumuzda kendinden emin bir şekilde “LOL Bebek” dedi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek bu mutluluğa ortak olmak ister misiniz? :)

Bugün Kübra’ya sabırsızlıkla beklediği hediyesini teslim ettik. Hediyesine kavuştuğunda adeta gözlerinin içi gülüyordu. Miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: