BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Erdal - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün fakültemizin Nefroloji servisinde Erdal ile tanıştık. Erdal Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbreğin işlevini yerine getirmemesi) tanısıyla tedavi görüyor. Odasına girdiğimizde bir arkadaşıyla satranç oynuyordu. Geldiğimizi görünce oyunu bırakıp bizimle ilgilenmeye başladı. Kısa bir tanışmanın ardından UNO oynamayı teklif ettik. Erdal oyunu bilmediğini söyledi ama biz onun çok zeki olduğunu bu nedenle çabucak kavrayacağını düşünerek oyuna başladık. Tahmin ettiğimiz gibi yakışıklı arkadaşımız bizleri şaşırtmadı. :) Bir yandan da sohbet etmeye başladık. Dostumuzun 17 yaşında olduğunu ve büyüyünce muhasebeci olmak istediğini öğrendik. Eğlence dolu anların sonuna geldiğimizde ise arkadaşımıza dileğini sorduk ve o da bize mavi bir bisikleti olsaydı çok mutlu olacağını söyledi. Siz de Erdal'ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Dostumuzun hediyesi bize ulaştığında sevinçle ailesini aradık. Zaten hediyesini dört gözle bekleyen dostumuzu daha da fazla bekletmeden mavi bisikletini kendisine ulaştırdık. Hem dostumuz hem de biz, bu tarifsiz mutluluğun kaynağı olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: