BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Arif Emre - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

1
1

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün Nefroloji servisimizde yakışıklı prensimiz Arif Emre ile tanıştık. Arif 17 yaşında ve Kronik Böbrek Yetmezliği (bir çeşit böbrek rahatsızlığı) nedeniyle hastanemizde tedavi görmekte. Arif odaya girdiğimiz andan itibaren bizlere çok samimi davranınca hemen onunla kaynaşıp oyun oynamak istedik ve "Ben Kimim?" adlı oyunu oynamaya başladık. Bu oyunu oynarken Arif ile beraber fazlasıyla güldük ve eğlendik. Daha sonra hafıza oyunumuza geçtik. Arif'in hafızası gerçekten çok güçlüydü ve bu sayede oyunu büyük bir farkla kazandı. Oyun esnasında sohbet etme fırsatı bulduğumuz prensimiz küçük kardeşleri olduğunu ve onları çok sevdiğini anlattı. Basketbol ve futbol oynamayı sevdiğinden bahsetti. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda memur olmak istediğini belirtti. :) Prensimizin en sevdiği aktiviteyi merak ettik ve sorduk. Arif tam bir kitap kurdu çıktı. Yatağının başucunda kitapları vardı. Kitap okumak onun en büyük hobisiymiş. "Bir dilek hakkın olsa ne isterdin?" diye sorduk. Bizi hiç şaşırtmadı kitap kurdumuz ve bizden karışık macera kitap seti istedi. Siz de okumayı bu kadar çok seven güzel yürekli prensimizin dileğini gerçekleştirerek onun hayatına mutluluk katmak ister misiniz?

Hediyesi elimize geldiğinde heyecanla Arif Emre'nin ailesini aradık. Hastaneye kontrole geleceği tarihi öğrendik ve minik kitap kurdumuz Arif Emre sonunda hediyesine kavuştu. Kitaplarını teslim ettiğimizde ne kadar mutlu olduğu yüzünden anlaşılıyordu. Prensimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: