BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet - Erciyes TIP FAKÜLTESİ

Erciyes Logo

Detaylar:

Bugün Nefroloji servisinde yatmakta olan 3 yaşındaki Ahmet ile tanıştık. Ahmet Nefrotik Sendrom (bir çeşit böbrek hastalığı) nedeni ile hastanemizde. Yaş olarak çok da büyük olmamasına rağmen Jenga taşları ile yüksek kuleler yapıp onları hayal gücüne göre dizerek bizleri zekası ile kendisine hayran bıraktı. Parmak boyama yaparken önce kağıdı sonra bizim elimizi hatta yüzümüzü bile boyadı ve o anki mutluluğu çok güzeldi. :) Yetenekli miniğimiz ileride ne olmak istediğine henüz karar vermemiş. Bir de Ahmet’ in kırmızı bir arabası vardı. Fark ettik ki arabaları çok seviyormuş. Bizden dileği kırmızı rengi olan uzaktan kumandalı bir araba. Zekası ile bizleri şaşırtan, çok güzel tebessümü olan Ahmet’in dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Hediyemizi teslim etmek için gittiğimizde Ahmet meraklı gözlerle bizi bekliyordu. Daha hediyeyi vermeden rengini görünce çok sevinen minik Ahmet hediyesini çok beğendi. Gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: