BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yıldırım Yağız - Ege TIP FAKÜLTESİ

Ege Logo

Detaylar:

Bugün  Onkoloji Servisi'ne gerçekleştirdiğimiz ziyarette tatlı mı tatlı, akıllı mı akıllı Yağız'la tanışıtık. Yağız 6 yaşında ve Yağız'a Ewing Sarkomu (bir çeşit kemik kanseri) tanısı konulmuş. Birlikte jenga oynarken Enes Batur'u izlemeyi çok sevdiğini ve Çukur dizisini takip ettiğini öğrendik. Hatta bize sevdiği diziden komik bir taklit bile yaptı :-). Bize ara karnesini de gösteren Yağız başarısıyla da bize ne kadar akıllı bir çocuk olduğunu tekrar gösterdi ve bizi gururlandırdı. İleride doktor olmak isteyen Yağız'a "Bir sihirli değneğin olsa ne dilerdin?" diye sorduğumuzda ise kırmızı bir akülü araba istediğini söyledi. Peki siz Yağız'ın dileğini gerçekleştirerek miniğimizin yüzündeki tebessüme sebep olmak ister misiniz?

Yağız’a hediyesini teslim etmeye gittiğimizde çok sevindi. Akülü arabasını kutusundan çıkardıktan sonra Yağız’ın istediği yerlere yapıştırmaları yapıştırırken birlikte çok eğlendik. Minik Yağız’ımızın yüzünü güldüren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: