BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Ege TIP FAKÜLTESİ

Ege Logo

Detaylar:

Bugün Gastroloji Kliniği’nde çok tatlı bir çocuk ile tanıştık. Odasına girdiğimizde bizi çok utangaç bir şekilde karşıladı ama bir o kadar da mutlu oldu. Onunla Q-bitz diye bir zeka oyunu oynadık. İlk başlarda biraz zorlansa da sonra hiç yardım almadan oyunu hemen bitirip bize ne kadar zeki olduğunu gösterdi. Çocuğumuz 5 yaşında  ana sınıfına gidiyor ve bize orada öğrendiği şarkıları söyledi üstelik sesi de çok güzeldi. Büyüdüğünde diş doktoru olmak istiyor.  En sevdiği çizgi film şimşek mcqueen'miş  ve en sevdiği renkte kırmızıymış. Ziyaretin sonunda kendisinden dileğini sorduğumda  şimşek mcqueenli tavana asılan bir ışık istedi. Siz de minik çocuğumuzun dileğini gerçekleştirip mutluluğuna katkıda bulunmak ister misiniz?


Çocuğumuz taburcu olduğu için hediyesini kargoladık. Hediyesini görünce çok mutlu olmuş. Siz gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: