BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sedat - Ege TIP FAKÜLTESİ

1

Ege Logo

Detaylar:

Hematoloji kliniğini ziyaretimizde Sedat ile tanışıyoruz. Sedat 11 yaşında ve hastanemizde T-ALL (Kan hücrelerinin kontrolsüz çoğalması) tanısı ile tedavi görüyor. Odasına girip miniğimizle tanıştıktan sonra Bil Bakalım Kim oynamaya başlıyoruz. Sedat daha önceden bu oyunu oynamış, bizden daha tecrübeli. Akıllıca sorularıyla oyunu kazanıyor. Sedat’la konuşurken büyüyünce hakim olmak istediğini öğreniyoruz. Ayrıca yeni telefon alıp oyun sıkıntısı çeken arkadaşımıza oyun tavsiyelerinde bulunup en sevdiği oyunun Minecraft olduğunu söylüyor. Güzel sohbetimizin ve oyunumuzun ardından Sedat’a “Elinde sihirli bir değnek var, onu salladığında karşında çok istediğin bir şey olacak. Bu ne olurdu?” diye sorduğumuzda miniğimiz biraz düşünüp “Şehir kurabileceğim bir lego seti isterdim.” diyor. Akıllı Sedat’ımızın bu dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz ?

Sedat’a hediyesini teslim ettiğimizde çok mutlu oldu. Hemen birlikte bir bina inşa etmeye başladık. Parçaları ustalıkla birleştiren Sedat’ımızın yüzünü gülümseten gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: