BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İbrahim Efe - Ege TIP FAKÜLTESİ

1

Ege Logo

Detaylar:

  • Adı: İbrahim Efe
  • Tanışma Tarihi: 16.05.2017
  • Fakülte: Ege Tıp Fakültesi
  • Dilek: Galatasaray Futbol Takımı oyuncularıyla tanışmak ve onlarla futbol oynamak, Galatasaray maçına gitmek
  • Durum: Yolda
  • Tanı: Wilms Tümörü

Bir öğle arası Ege Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisine gittiğimizde yatağında çizgi film izlerken aynı anda zıpır zıpır hareket eden İbrahim Efe ile tanışıyoruz. İzlediği çizgi filmden sohbet etmeye başlıyoruz onun olanca samimiyeti ve masumiyeti ile. Daha sonra annesinden de izin alıp servisin içerisinde yer alan ilkokula gittiğimizde İbrahim Efe'nin mükemmel "Bil Bakalım Kim?", "Monopolly" ve "Kızma Birader" oyuncusu olduğunu bizzat yaşayarak görüyoruz. Tüm oyunlarda bizi teker teker yenerken Galatasaraylı olduğunu ve Galatasaraylı futbolcularla tanışmak istediğini oyun arasında ondan öğreniyoruz. Daha önce hiç Galatasaray'ın maçına gidemeyen İbrahim Efe, maça gidip futbolcularla futbol oynamak istediğini bize anlatırken gözleri ışıl ışıl oluyor.

Biraz da televizyonda çıkan müzik kliplerine arada göz atıp resim yaptıktan sonra onu dinlenmesi için odasına bırakırken bizler de geçirdiğimiz o keyifli ve değerli anlarla birlikte yanından ayrılıyoruz.

Sizler İbrahim Efe'nin bu dileğini gerçekleştirip onun bu kocaman mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: