BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gül - Ege TIP FAKÜLTESİ

Ege Logo

Detaylar:

Onkoloji servisine ziyarete gittiğimizde çocuklarımızın oyun odasında olduğunu öğreniyoruz. Oraya geçtiğimizde resim yapan Gül ile karşılaşıyoruz. Gül 17 yaşında ve hastanemizde Ewing Sarkom (Kemik hücrelerinin kontrolsüz çoğalması) tanısıyla tedavi görüyor. Resmini tamamladığını söyleyince birlikte oyun oynamaya başlıyoruz. Önce birlikte Domino oynuyoruz sonra da 3D gemi maketini yapıyoruz. Çok güzel zaman geçirdiğimiz için sözleşip ertesi gün tekrar ziyarete gidiyoruz Gül’ü. Bu kez de birlikte oyun hamuruyla oynuyoruz. Oyun hamurundan hamburger, elbise, çiçek gibi bir sürü şekiller yapıyoruz. Gül’e gerçekleşmesini çok istediği bir dileği olup olmadığını sorduğumuzda “Fotoğraf makinemin olmasını çok isterdim.” diyor. Siz de Gül’ün bu dilediğini gerçekleştirip onun yüzünü güldürmek ister misiniz? 

Gül’ün hediyesi elimize ulaşır ulaşmaz teslim etmeye gidiyoruz. Hediyesini gören Gül çok mutlu oluyor. Güzeller güzeli Gül’ümüzün yüzünü güldüren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: