BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ecrin - Ege TIP FAKÜLTESİ

Ege Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Nefroloji Servisinde tedavi görmekte olan 7 yaşındaki Ecrin ile tanıştık. Kistik Böbrek (genetik nedenli böbrek hastalığı) hastalığı sebebiyle hastanemizde tedavi görmekte. Afacan miniğimiz bizi koridorda görür görmez süslü odasına götürdü. Aşırı hareketli, çok konuşkan Ecrin hemen bizimle Alışveriş Arabası oyununu oynamaya koyuldu. Karşımızda kocaman bir genç kız varmış gibi hissederken oyunda yaptığı esprilerle bizleri güldürdü. Oyunda zekice hamleler yaparak tabiki de bizleri yendi. Oyun sırasında hep beraber şarkılar söyleyip eğlenirken Ecrin'in büyüyünce Superman olmak istediğini öğreniyoruz. Bizleri sadece bununla  değil renkli kumlarla yaptığı resimler ve hatta hemşire ablalarıyla komik dialogları da şaşırttı. Küçücük boyuna bir dünya enerji sığdıran bu miniğimizin dileği hastalık seti olan konuşan bir bebek. Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek kalbinin daha çok mutlulukla çarpmasını ister misiniz?

Elimizdeki hediye paketiyle bizi gören Ecrin zıplamaya başladı. Hızlıca paketi alıp yatağına taşıyan miniğimiz kutu açmaya çalışırken kahkahalar attı. Bebeği kutudan çıkarınca çok mutlu olup bebeğine sımsıkı sarıldı. Ecrin'i bu kadar çok mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: