BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şevval - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün güler yüzü, olgun tavırları ve hoş sohbetiyle bizi kendine hayran bırakan 11. sınıf öğrencisi Şevval ile tanıştık. Hastanemizde Tip 2 DM (Şeker hastalığı) tanısıyla yatmakta olan Şevval ile keyifli vakit geçirdik. Kendisiyle sohbet ettikçe kitap okumayı ne kadar çok sevdiğini öğrendik. Bize okuduğu bazı kitaplardan bahsetti. Bu sıralar gözde kitaplarının Kokulu Hikayeler serisi olduğunu söyledi. Aynı zamanda akıcı ve öğretici kitaplar okumaktan zevk alan Şevval, öğrendiği bilgileri başkalarına öğretmekten de büyük keyif alıyormuş. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda da sınıf öğretmeni olmak istediğini öğrendik. Çocukları çok seven Şevval aynı zamanda psikolojiye de ilgi duymakta. Sonrasında hep beraber tabu oynadık. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Şevval'in tabudaki performansı, kelimeleri hiç takılmadan anlatışı hepimizi şaşırttı. Artık gitme zamanı geldiğinde bize dileğinin ,ileride sınıf öğretmeni olmak için bir adım olması adına, "TYT-AYT Eşit Ağırlık Sınava Hazırlık Seti" olduğunu söyledi. Siz de bu güler yüzlü çocuğumuzun dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Kitaplarını heyecanla bekleyen Şevval'e bugün kitaplarını teslim ettik. Gelen kitapları hep birlikte inceledik. Dileğinin gerçekleşmesinden ötürü oldukça mutlu olan Şevval, TYT-AYT'ye hazırlanmasında bu kitapların çok faydalı olacağını söyledi. Şevval'in dileğini gerçekleştirip onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: