BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Serra - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1
1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde güzel Serra'yı ziyaret ettik. Serra 12 yaşında ve Tip 1 Diyabet (şeker) hastası. Odaya girdiğimizde Serra bizi güleryüzle karşıladı. Oyunlarımız arasından Tabu seçti ve çekişmeli bir oyun oldu. Gerçekten çok başarılıydı. Daha sonra rengarenk boyalarla parmak boyası yaptık. Serra yaptığımız boyamayı saklamak istedi ve çok mutlu olduk. Güzel fotoğraflar çekildik ve çok eğlendik. Enerjisi yüksek olan Serra'mız büyüyünce doktor ya da mimar olmak istiyormuş. Serra'nın bizden dileği “L.O.L Under Wraps” oldu. Siz de Serra'nın dileğini gerçekleştirmesine yardımcı olmak ister misiniz ?

Tatlı arkadaşımız Serra kontrole geleceğini haber verince çok mutlu olduk ve hemen servise gittik. Gecikmiş 23 Nisan etkinliğimize de denk geldiğinden kontrol zamanını beklerken çok güzel oyunlar oynadık sevimli Serra ve arkadaşlarıyla. Hediyesini teslim ettiğimizde miniğimizin sevinci gözlerinden okunuyordu. Gönüllüsüne hem kendisi hem ailesi çok teşekkür ettiklerini söylediler. Düşünceli Serra'mız çok merak etse de diğer çocuklar üzülür belki diyerek hediyesini açmayı eve bıraktı ve sonra bize bu güzel resmi gönderdi. Onun bu naif kalbine dokunan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: