BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Semanur - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün Düzce Üniversitesi Pediatri servisinde Semanur ile tanıştık. Arkadaşımız Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) nedeniyle tedavi görmekte. Ziyaretimiz sırasında Jenga ve Tabu oynadık. Tabu’da çok iyiydi. Çok eğlendik. Hukuk okumayı çok istediğinden bahsetti. İnşallah çok güzel bi hakim olacakmış. Hediyesini sorduğumuzda sevinçle "turuncu bir vitesli bisiklet" istediğini söyledi. Semanur’un dileğini yerine getirmek onu mutlu etmek ister misiniz?

Bu günlerde kontrolü için hastaneye gelecek olan tatlı kızımız Semanur, hediyesinin geldiğini duyunca çok heyecanlanmış. Bir an önce hastaneye gelmek istemiş. Asansörden iner inmez karşında bisikleti ile beklediğimizi görünce kocaman bir tebessüm ve gülen gözlerle bize bakan tatlı arkadaşımız bisikletini çok beğendiğini söyledi. En sevdiği renkte gelen bisikletinin üstünde bir poz verdi hemen. Onun bu mutluluğuna vesile olup kalbine dokunan gönüllüsüne çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: