BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Salih - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1
1

Düzce Logo

Detaylar:

Büyük bir heyecan ile girdiğimiz odada Salih'i çizgi film izlerken bulduk. Arkadaşımız 11 yaşında ve Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) sebebiyle hastanemizde bulunmakta. Kısa bir tanışmanın ardından sohbetimize Jenga oynayarak devam ettik. Bize son çıkan jengalardan ve jenga oynamayı çok sevdiğinden bahsetti. Jenga konusunda usta olduğunu bizlere kanıtladı. Gözlerinde gördüğümüz can sıkıntısı yerini tatlı bir oyun oynama telaşına bıraktı. Bize alışmış olmanın verdiği rahatlık ile tabuyu heyecan ile oynadık. Ne olmak istediğini sorduğumuzda, mimar olmak istediğini söyledi. Her ne kadar getirdiğimiz mekanik laboratuvarı ile ATV yapmaya çalışırken mühendis olmaya ikna etmeye çalışsak da odadan çıkarken bir minik mimar bıraktık arkamızda.

Dileğini sorduğumuzda başta çekingen davransa da seni en çok ne mutlu eder diye sorduğumuzda "drone" derkenki heyecanı hepimizi gülümsetti. Salih'in dileğini gerçekleştirip miniğimizi mutlu etmek ister misiniz?


Hastaneye kontrole gelen Salih'e hediyesini teslim ettik. Hediyeyi görünce çok mutlu olan Salih drone’unu ninesinin evinin oradaki geniş arazide uçurmak için sabırsızlandığını dile getirdi. Onun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: