BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer Faruk - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1
1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün ziyaretimizde tanıştık yakışıklımız Ömer Faruk ile. Odaya ilk girdiğimizde utangaç tavırları kendimizi tanıtmamız ve oyun oynamaya davetimizle kayboldu ve bize samimiyetini gösterdi. Oyun oynama maceralarımız oyun hamuru ile başladı ve onu tabu, solo test ve parmak boyası takip etti. Bir yandan oyun oynayıp bir yandan sohbet ettiğimiz miniğimiz ne olmak istiyorsun sorumuza hiç düşünmeden doktor cevabını verdi ama tabii ki yontulmamış çocuk zihnine sahip oluşu onun bir tek doktor olmasını engelliyordu. Aynı zamanda bir mucit olmak isteyen Ömer Faruk, kendine iğne zamanlarını ve bir takım günlük olaylarını hatırlatacak bir robot kedi icat etmek istediğini söylerken gözünde hem hayvan sevgisi hem de bilim tutkusu görülebiliyordu. Süre gelen sohbet ve eğlencemizden dilek isteğine döndüğümüzde ve Ömer Faruk'a dileğini sorduğumuzda derin bir düşünceye daldı, takımı ile isteğini birleştirip "Siyah-Beyaz Drone" diledi. Ömer Faruk'un bu dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna, yüzündeki gülücüklere vesile olmak istemez misiniz?

Hediyesini dört gözle bekleyen miniğimiz bizi heyecanla karşıladı. Drone’unu uçurana kadar gerginliğini atamasa da uçururkenki sevinci görülmeye değerdi. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: