BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kübra - Düzce TIP FAKÜLTESİ

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisine gittiğimizde minik arkadaşımız Kübra ile tanıştık. Kübra Tip 1 Diabetes Mellitus (şeker) hastası. 9 yaşındaki Kübra zekasıyla bizi büyüledi. Oynadığımız Tabu’da kelimeleri harika anlatması, mekanik laboratuvar setini tek başına yapabilmesi ve yüz boyama yaparken fotoğrafa bir defa bakarak şeklin aynısını üzerimizde uygulayabilmesi bizi çok etkiledi ve şaşırttı. Öğretmen olmak isteyen miniğimize bu mesleğin ona çok yakışacağını düşünüyoruz.

Ona projemizi anlatıp bizden ne dilersin diye sorduk. Duyduklarına inanamayan miniğimiz çok şaşırdı ve mutlu oldu. Heyecandan ne istediğine karar veremeyince bir gün sonrası için sözleştik. Ertesi gün gittiğimizde miniğimiz dileğinden çok emindi. Bizden "21 vitesli, kırmızı, sepetli bisiklet" istediğini söyledi. Siz de Kübra’nın bu hayalini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: