BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eren - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1
1

Düzce Logo

Detaylar:

Dün Pediatri servisinde Eren ile tanıştık. Eren 14 yaşında ve Tip 1 Diabetes Mellitus (şeker) hastası. Odaya ilk girdiğimizde bir sınav öğrencisi olarak test çözmekte olan Eren'in satranç oynamayı sevdiğini öğrendik. Usta rakibimizle oynadığımız satrançta mağlup edilerek birkaç taktik öğrendik. Daha sonra Tabu oynadık. Sohbetimiz sırasında inşaat mühendisi veya doktor olmak istediğini öğrendik. Ona projemizi anlatıp dileğini sorduğumuzda karar veremeyen Eren'e bir gün sonra gelip dileğini öğrenebileceğimizi söyledik. Ertesi gün gittiğimizde "açık mavi 21 vites bisiklet"  istediğini söyledi. Siz de Eren'in bu dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün çok sevdiğimiz arkadaşımız Eren hem kontrolleri için hem de çok istediği bisikletine kavuşmak için hastanemize geldi. Bu sene LGS' ye giren ve yaz tatilini sonuna kadar hak eden arkadaşımız bisikletinin de tatile yetişmesinden çok mutluydu. Eren ve ailesi gönüllümüze çok teşekkür ettiklerini iletmemizi istedi. Biz de bu mutlu ana bizi de şahit ettiği için gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: