BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Erdal Alper - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün içimizde büyük bir heyecanla Erdal'ın yanına gittik. Erdal 16 yaşında ve Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısı nedeniyle hastanemizde tedavi oluyor. Bizi sıcak bir tebessümle karşıladı. Jenga oynarken mutluluktan ellerimiz titriyordu. Oyun oynarken aşçı olmak istediğini, matematiği sevdiğini ve Galatasaraylı olduğunu öğrendik. Tabu oynamaya başladık sonra. Erdal kelimeleri çok güzel bir şekilde anlattı ve oyunu büyük bir farkla kazandı. Dileğini sorduğumuzda gözleri parladı mutluluktan. Çok heyecanlandı ve bize  "Siyah kulak içi Bluetooth kulaklık" istediğini söyledi.
 Siz de Erdal'ın bu dileğini gerçekleştirip gözlerindeki parıltının sebebi olmak ister misiniz? 

Erdal Alper'in hastaneye gelmesi için gün sayıyorduk. Hediyesi bizlere ulaşmıştı ancak telefonla ona ulaşamadığımız için bu mutluluğu paylaşmak biraz uzun sürdü. Hediyesini alanlara teşekkürlerini ve bol gülümsemesini yolladı. Biz de gönüllümüze teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: