BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ecrin - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

4.5 yaşında olan Ecrin mukopolisakkaridoz (genetik bir hastalık) tanısı konulan bir çocuğumuz. Ziyaretine gittiğimizde yüzündeki şaşkınlık, heyecan ve mutlulukla beraber oyun oynamaya koyulduk. Biz balonları şişirirken Ecrin çok sevdiği boyama kitaplarını boyamaya başlamıştı bile. Ardından bize en sevdiği yemek olan dolmayı oyun hamurlarıyla hazırlayıp yedirdi. Birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız bu sürede bize en sevdiği rengin sarı olduğunu, ileride öğretmen olmak istediğini ve dileğinin ise "kocaman, kırmızı ve konuşabilen bir bez bebek" olduğunu söyledi . Onun bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Minik Ecrin'inimiz hastaneye kontrole geldi ve biz de hediyesini teslim etmek için yanına gittik.Miniğimiz bebeğini o kadar çok beğendi ki bebeğine sarıldı onu öptü.Hatta ayağa bile kalktı bebeğiyle poz vermek için.Ecrin'i bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: