BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Cansu - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1
1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde Tip 1 Diyabet (şeker hastalığı) tedavisi gören 10 yaşındaki Cansu ile tanıştık. Beraber tedavi gördüğü arkadaşları ile birlikte Tabu oynamaya karar verdik. Cansu ilk defa oynadığı için başlarda biraz çekingen olsa da sonra çok eğlendik. Oyunumuz bitince rengarenk parmak boyaları yaptık. Güzeller güzeli Cansu'ya ne olmak istediğini sorduğumuzda henüz bunu düşünmediğini öğrendik. Bu güzel günden geriye Cansu'nun bir an olsun yüzünden eksilmeyen gülümsemesi ve fotoğraflarımız kaldı. Cansu'nun bizden dileği “L.O.L Under Wraps oyuncağı” oldu. Siz de bu dileği gerçekleştirip Cansu'nun gülümsemesine destek olmak ister misiniz?

Bugün kontrole geleceğini öğrendiğimiz Cansu'ya hediyesini vermek üzere serviste karşıladık. Hediyesini görünce o kadar çok sevindi ki koşarak bize sarıldı. L.O.L  bebek icin çok teşekkür ettiğini tekrar tekrar söyledi. Birlikte güzel fotoğraflar çekindik. Ardından hediyesini açıp birlikte oynadık. Yüzündeki o güzel gülümsemeye sebep olan gönüllülerimize çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: