BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beyza - Düzce TIP FAKÜLTESİ

Düzce Logo

Detaylar:

İlk görüşmemizde bizi çekingen bir gülümsemeyle karşılayan Beyza kısa sürede bize alıştı. Beyza 17 yaşında ve Diyabet (Şeker Hastalığı) tanısını yeni almış. Hastanede de biraz sıkılıyormuş. Biraz sohbet ettikten sonra subay olmak istediğini, yabancı dile ilgisi olduğunu öğrendiğimiz Beyza'mız başlangıçta dileğini söylemekte çekinse de uzun bir düşünme sürecinin ardından bizden "21 vites mor bisiklet" istedi. Siz de Beyza'nın dileğini gerçekleştirip yüzündeki masum gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz? :)

Başlangıçta dileğine karar vermede bayağı düşünen,ziyaretimizde gülümsemelerini eksik etmeyen Beyza'ya hediyesini teslim ettiğimizde yine o masum gülümsemesine şahit olduk. Beyzanın dileğini gerçekleştirerek ona bu masum gülümsemeyi hediye eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: