BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Belirtilmemiş - Düzce TIP FAKÜLTESİ

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün yaptığımız ziyarette odasına ilk girdiğimizde suskun davranan fakat araba ve motor hakkında konuşmaya başlayınca bizimle konuşmakta çok hevesli olan bir çocuğumuz ile tanıştık.Kendisi 11 yaşında ve yeni tanı alması sebebiyle hastanemizde yatıyor. İlk olarak  odasına götürdüğümüz küçük arabalar ile çok güzel yarışlar yaptık. Her seferinde bizi yense de çok eğlendiğimizi itiraf etmeliyiz. Ne olmak istediğini sorunca bize arabalar ve motorlara olan ilgisinden dolayı makine mühendisi olmak istediğini söyledi. Sohbetimiz sırasında gezmeyi de çok sevdiğini öğrendik. Şu an araba ve motor ile gezmesi mümkün olmadığı için görmek istediği yerleri bisiklet ile gezmek istediğini söyledi.Miniğimizin dileği olan "21 vites,büyük,siyah bisikleti" ona hediye ederek bu güzel hayaline ortak olup onu mutlu etmek ister misiniz ?

11 yaşındaki minik arkadaşımız bisikletine kavuşmak için hastaneye geldi.Biz de onu daha fazla bekletmeden hediyesinin yanına gittik. Heyecanlı bekleyişin ardından kutuyu açıp henüz kuramadığımız bisikletine baktık. Miniğimizi sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: