BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayşe - Düzce TIP FAKÜLTESİ

Düzce Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde Genel Pediatri bölümünde tedavi görmekte olan 16 yaşında, güler yüzlü, meraklı, olgun ve biraz da canı sıkılmış arkadaşımız Ayşe ile tanışıyoruz. Bizi sımsıcak karşılayan Ayşe ile sohbet ettikçe ileride Acil Tıp Teknisyeni olmak istediğini; müziğe ilgisi olduğunu, gitar çalmak istediğini fakat bir türlü bu hayaline ilk adımı atamadığını öğreniyoruz. Bunun üzerine dileğini sorduğumuzda bizden “klasik gitar” istedi. İlk şarkısını bize çalacağının sözünü alarak bir daha görüşmek üzere arkadaşımızın yanından ayrıldık. Ayşe’nin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz ?

Bugün kontrolü için Ayşe'miz hastaneye geldi. Hediyesini vermek için sabırsızlanıyorduk zaten :) Uzun süredir dileğinin gerçekleşmesini bekleyen tatlı arkadaşımız gitarının geldiğini duyunca sevinçten ağlamış. Hediyesini görünce de çok beğendiğini söyleyen Ayşe gitarını hemen çantasına yerleştirdi. Gönüllüsüne teşekkür ettiğini iletmemizi istedi. Onu bu denli mutlu eden ve kalbine dokunan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: