BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Onur - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

Onur iki gün önce hastanemizin aciline gelmiş daha sonra Diabetes Mellitus - Şeker Hastalığı- tanısı konulmuş. 11 Yaşındaki miniğimize beraber hamurdan çiftlik yapmayı teklif ettik, bu fikir onun çok hoşuna gitti ve hemen ayaklandı. Yaratıcı hayal gücü ile çiftliğimizi tamamladık ve ardından Tabu oynadık. Güldük, eğlendik, sohbet ettik. Otobüsleri çok sevdiğini ve gelecekte otobüs sürmeyi çok istediğini söyledi. Çocuğumuzun bizden dileği “mavi vitesli bisiklet” oldu. Çoçuğumuzun bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Tatlı arkadaşımıza hediyesinin geldiğini haber verdikten kısa bir süre sonra kendisini karşımızda görüyoruz :) Evleri hastaneye yakın olan miniğimiz haberi alır almaz heyecandan yerinde duramamış. Birlikte odamıza girip bisikletini çıkardık. Bisikleti servis kuracağı için biz kurmayı denemedik ama telefondan bisikletin fotoğrafına baktık. Onur'umuz çok beğendi hediyesini hatta 24 jant olduğu için tam boyuna göre olduğunu, kardeşine de binmesi için izin vereceğini söyledi.

Onu bu denli mutlu eden gönüllüsüne çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: