BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

- - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1
1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisine gittiğimizde 10 yaşındaki meleğimiz ile tanıştık. Bu tatlı meleğimiz Diabetes Mellitus (şeker) hastası. Çok tatlı , çok akıllı bir kız. Önce onunla biraz sohbet ettik. Derslerinden, okulundan, arkadaşlarından konuştuk. Sonrasında Jenga denge oyunu oynadık. Çok eğlendi, çok mutlu oldu. Daha sonra onunla Tabu oynadık ve orada da çok başarılıydı. Bizi çok sevdi ve gitmemizi istemedi. İlerde öğretmen olmak isteyen meleğimiz müziğe ve resme çok ilgili. Parmak boyası ile çok güzel resimler yaptık. Müzikle uğraşmayı çok seven meleğimize dileğini sorduğumuzda çok fazla düşünmesine gerek kalmadı. Çünkü uzun süredir okullarındaki müzik sınıfına katılmak için bir “Org (Casio Ctk 3200 ya da 3400)” olmasını istiyormuş. Siz de meleğimizin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Sevimli kızımızın bugün hastaneye geldiğini öğrenince hemen servise koştuk. O gelmeden orgu hazırlayıp çalmasına hazır hale getirdik. Miniğimiz kontrolünden sonra yanımıza geldiğinde gözleri parlıyordu adeta. Kontrol gününün gelmesini sabırla beklemiş. Odaya girdiğinde orgun tam istediği gibi olduğunu söyleyen miniğimiz bize bir parça çalmaya çalıştı ama henüz bilmediğini, öğrenince bize daha güzel parçalarla videolar atacağını söyledi. Gönüllüsüne de hem ailesi hem meleğimiz çok teşekkür etti. Biz de onun senelerdir hayalini kurduğu orgu ona alıp kalbine dokunan gönüllüsüne çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: