BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde 14 yaşında bir arkadaşımızın yanına gittik. Gittiğimizde çok güzel bir manzarayla karşılaştık, servisteki diğer arkadaşlarıyla oturmuş muhabbet ediyorlardı. Çok güzel anlaşıyorlardı. Biz de hemen aralarına katıldık, arkadaşımız ve ablasıyla tanıştık. Küçük dostumuz başta çok çekingendi ama biz sohbet etmeye başlayınca bize alıştı. Sonra getirdiğimiz oyuncaklarla oyun oynamaya başladık. İki kere Jenga oynadık hatta ablası da bir ara bize katıldı.Tabu oynarken de çok güzel anlattı. Solo test de oynadık ama çabuk sıkıldık. Çekingen olan küçük dostumuz ve servisteki arkadaşlarıyla çok güzel vakit geçirdik. En son ayrılmadan önce  bir dilek hakkı olduğunu söyledik. Başta çok kararsız kaldı hatta belli bir süre geçtikten sonra kararını verdi. “Mor instax mini 8 fotoğraf makinesi” istediğini söyledi. Siz de küçük dostumuzun bu dileğini gerçekleştirmek ve onu mutlu etmek ister misiniz ?

Tatlı arkadaşımızın kontrole geleceği haberiyle sevinçle servise gidip hediyemizi hazırladık. Güzel kızımız da bizi görünce hemen gülümsedi, o da bir an önce kontrol gününün gelmesini beklemiş. İnstax'ının paketini açar açmaz mutluluğunu dile getiren arkadaşımız çok güzel fotoğraflar çekeceğini söyledi. Hem kendisi hem ailesi gönüllüsüne teşekkürlerini iletmemizi istediler. Biz de bu mutluluğuna şahit olmamıza vesile olduğu ve çocuğumuzu sevindirdiği için gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: