BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

Bugün 16 yaşında ve Diyabet (şeker hastalığı) nedeniyle hastanemizde bulunan arkadaşımız ile tanıştık. Biraz sohbet ettikten sonra 11. sınıf öğrencisi olduğunu ve sınava hazırlandığı öğrendik. Gelecekte ne olmak istediğini sorduğumuzda bize özel harekatçı polis olmak istediğini söyledi. Birlikte Tabu ve Jenga oynadık. Çok eğlendik, kendisi çok uyumlu bir arkadaşımız. Sohbetimiz sırasında ilgi alanlarını öğrendik. Fotoğraf çekmeyi ve futbolu seven arkadaşımız koyu bir Galatasaraylı olduğunu da belirtmeyi unutmadı. Dileğini sorduğumuzda ise “siyah dağ bisikleti” istediğini söyledi. Dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Bugün çok uzun süredir dileğinin gerçekleşmesini bekleyen arkadaşımıza mutlu haberi verdik :) Diyabet Kampı'ndan çıkar çıkmaz soluğu yanımızda alan arkadaşımız çok heyecanlıydı. Bisikletini görünce çok sevindi. Gönüllüsüne ve bize çok teşekkür eden arkadaşımız bir an önce bisikletine binmeyi istiyordu. Biz de onu bu denli mutlu eden ve kalbine dokunan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: