BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Düzce TIP FAKÜLTESİ

1

Düzce Logo

Detaylar:

Mutluluk paylaşılmak için yaratılmıştır. Biz de aklımızda bu söz, içimizdeki büyük mutluluk ve heyecanla Pediatri servisine gittik. Ve hastanemizde yatan 12 yaşındaki miniğimizle tanışma fırsatı bulduk. Başta çekingen olsa da içindeki o heyecan gözlerine yansıyordu. Biraz sohbet ettikten sonra oyun oynamaya başladık. Oyun hamurlarıyla yaptığı birbirinden güzel meyveler ve bebeklerle bizi kendine hayran bıraktı adeta. Oyun oynadıkça mutluluğu daha da arttı. Daha sonra Jenga oynamaya karar verdik. Bizleri mağlup edince bu sefer Tabu oynamaya başladık. Oyun oynamayı çok seven bir çocuk olduğu için Tabu'da da bizden daha başarılıydı. Sohbetimiz sırasında büyüyünce doktor olmak istediğini söyledi ve bunu söylerken hepimizin gözlerine büyük bir mutlulukla baktı. Oyun oynarken en sevdiği rengin mavi olduğunu söyleyen çocuğumuzun dileğinin ise “mavi bir hoverboard” olduğunu öğrendik. Siz de miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip yüzündeki tebessümün mimarı olmak ister misiniz ?

Tatlı mı tatlı kızımız hastaneye kontrole geldi bugün. Biz de hem onu görmek hem hediyesini vermek için sabırsızlanıyorduk. Bizi görünce çok mutlu oldu. Buraya gelirken hediyesinin geldiğini bilmiyormuş. Birlikte hediyesini açtık, tam istediği renk "Mavi Hoverboard"ı gören miniğimiz çok sevindi. Hatta bugün hediyesinden ayrılmamak için okula gitmemeyi bile düşündü. Gerekli tedbirlerle dikkatli bir şekilde kullanacağının sözünü aldığımız sevimli arkadaşımız gönüllüsüne de çok teşekkür etti. Biz de onu mutlu edip gamzesini görmemize vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: