BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beren - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

1

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bugün onkoloji servisini ziyaret ettiğimizde sevimli miniğimiz Beren ile tanıştık. Beren 4 yaşında ve Ewing Sarkomu (bir çeşit yumuşak doku hastalığı) teşhisi ile hastanemizde tedavi görmekte. Odaya ilk girdiğimizde çizgi film izleyen Beren bizi görünce yüzüne tatlı bir gülümseme yayıldı ve hemen sohbete başladık. Boya yapmayı, oyuncak bebeklerle oynamayı çok sevdiğini ve en sevdiği rengin de pembe olduğunu öğrendik. Hemen boyama kitaplarımız ve boyalarımızla oynamaya başladık. Beren'e ne istediğini sorduğumuzda ise aldığımız cevap pembe Barbie rüya evi oldu. Siz de Beren'in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Minik Beren'imize bugün hediyesini teslim ettik. Barbie evini gördüğünde yüzünde oluşan gülümseme bizi çok mutlu etti. Evin yanında gelen bebekler onu daha da sevindirdi. Sonrasında tekrar görüşmek üzere vedalaştık. Miniğimizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: