BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

1
1

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Güneşli bir İzmir sabahında Dokuz Eylül Çocuk Hastanesinde yetenekli mi yetenekli 14 yaşında prensesimiz ile tanıştık. Bizi çok samimi karşıladı. Başladık sohbetimize. YouTube'da dolaşmayı sevdiğini, kendisinin bir kitap kurdu olduğunu ve mükemmel resim yaptığını öğrendik. Meslek konusunda kararsızdı. Bir yanı sağlıkçı olmak isterken sanatçı tarafı tasarımcı olmak istiyordu. Karakalem yapmayı çok seven prensesimiz bize yaptığı çalışmaları gösterdiğinde biz de çok beğendik. Yaşı büyük olduğundan boya kitabını istemese de boya kalemlerini sevinerek aldı.  Müzik dinlemeyi çok seven Prensesimiz BTS hayranıydı. Sonunda geldik istek kısmına. Baya zorlu karar verme sürecinin ardından BTS "Love Yourself" albümünde karar kıldı. Sizde prensesimizin dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna katkıda bulunmak ister misiniz ?

Bugün kardeşimizi ziyarete gidip, hediyesini verdik. Uzun süren hediye bekleme sürecimizin ardından sonunda hediyesine kavuşturduk. Hediyesini görünce çok mutlu oldu. Hemen paketini açıp beraber inceledik. İçini çok beğendiğini söyleyip çok teşekkür etti. Canım kardeşimizi böyle mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: