BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin onkoloji bölümünde dünyalar tatlısı bir prenses ile tanıştık. Kendisi hastanemizde akut lenfoblastik lösemi (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla tedavi almakta ve 10 yaşında. Oyun oynamayı çok seven, konuşmakta hiç çekinmeyen, pırıl pırıl gözlere sahip prensesimiz bizi görür görmez çok mutlu oldu ve bizi çok sıcak karşıladı. Birlikte Jenga ve uno oynadık. Özellikle Jenga oynamaya bayıldı. Annesiyle uno oynamayı da çok sevdiğini belirtti. Büyüyünce veteriner olmak istediğini, hayvanları çok sevdiğini söyledi. Boş vakitlerinde kitap okumayı ve derslerini tekrar etmeyi de çok seviyor. Ona dileğini sorduğumuzda ise bizden bir "Baby Alive Oyuncak Bebek" istediğini söyledi. Siz de prensesimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz?

Hediyesini teslim etmeye gittiğimizde miniğimizi yatağında dinlenirken bulduk. Bizi karşısında görünce çok şaşıran miniğimizin gözleri elimizdeki günlerdir hayalini kurduğu bebeğe kayınca dünyalar onun oldu. Bebeği kutudan büyük bir hevesle çıkardık ve hemen elbiselerini değiştirip oynamaya başladık. Miniğimizi böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkürler

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: