BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

1

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bu sabah merakla acaba kimle tanışacağız diye hastaneye girdik ve harika bir delikanlı ile tanıştık.Tanısı Lenfoma(Lenfatik sistemi tutan kanser).Delikanlımız 17 yaşında ve bu sene girecek olduğu üniversite sınavı için coğrafya testleri çözüyor.Kendisinin özellikle siyaset bilimine ilgi duyduğunu anlattı hatta odasında siyaset ile ilgili haber izliyordu.Biraz muhabbet ettikten sonra kendisine en çok sahip olmak istediği şeyi sorduk.Cevabı bizi oldukça şaşırttı: Helikopterinin olmasını istediğini söyledi.Helikopter sürmeyi çok istiyormuş ve daha önce hiç uçmamış.Biz de kendisine helikopter sürebilmek için gerekli eğitimlerden geçmesi gerektiğini söyledik ve dileğini bir daha düşünmesini rica ettik.Önce seçimini yapmakta biraz zorlandı daha sonrasında İnstax Mavi Fotoğraf Makinesi'ne karar verdi.Kendisinin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün hediyesini teslim etmeye gittiğimiz Beyhan, bizi güleryüzüyle karşıladı. Biz de ona hediyesini verebilmenin heyecanını taşıyorduk. Beyhan, paketi açtığı anda içinden çıkan parçaları, pilleri kolayca yerlerine yerleştirdi ve makineyi çalıştırdı. Daha sonra fotoğraf makinesini bize doğrultarak “İlk çektiğim fotoğrafın, ablalarımın fotoğrafı olmasını istiyorum” diyerek bizi duygulandırdı. Daha sonra okulu, sınavları hakkında biraz sohbet ettikten sonra Beyhan’a veda ettik. Beyhan’ın dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: