BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

1

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bugün son derece akıllı,tatlı ve yetenekli bir prensle tanıştık. 10 yaşındaki prensimiz bizi güler yüzle karşıladı ve tüm gün kibarlığını hiç bozmadı. Beşiktaşlı olduğundan ve beşitaşı ne kadar çok sevdiğinden, çocukken peppe izlediğinden, şimdilerde ise kral şakir çizgi filmini sevdiğinden hatta kitabını aldığından, küçük kız kardeşinden yani abi oluşundan konuştuk. Özellikle ona getirdiğimiz boyama kitabını kardeşi için alması bizi çok etkiledi. Sonra masanın üzerindeki kitapları dikkatimizi çekti. İlginç bilgiler anlatan kitabı alıp içindeki bilmeceleri sormaya başladık. Cevapları bulmaya çalışırken çok eğlendik. Sonra beraber yanımızda getirdiğimiz jenga ile oynadık. Prensimizin yetenekli sıfatı da işte tam buradan geliyor. Oyun boyunca hep en mantıklı hamleleri ustalıkla yaparak bizi mest etti. Çıkışta prensimiz dileğini seçmekte biraz zorlansa da onu eğlendirecek bir hoverboard istedi.

Siz de bu isteğini gerçekleştirerek bu yetenekli prensi mutlu etmek ister misiniz ? 

Prensimizin hediyesini teslim ettik. Hediyesini alınca çok mutlu oldu. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: